O FIRMIE

 

O FIRMIE


Przez ponad 30 lat istnienia firmy wyspecjalizowaliśmy się w handlu artykułami metalowymi, a od 1993 roku skoncentrowaliśmy się wyłącznie na branży narzędziowej.

Prowadząc działalność hurtową i detaliczną oraz w zakresie pośrednictwa handlowego, nawiązaliśmy współpracę z niemieckimi producentami profesjonalnych narzędzi ręcznych, takich jak Knipex, Wera czy Bessey, rozwijając ich sprzedaż na terenie Polski.

Od roku 1999 firma skupia się na działalności hurtowej budując ofertę profesjonalnych narzędzi ręcznych przeznaczoną dla sklepów oraz firm handlowych.

Momentem przełomowym był rok 2006 kiedy firma została przekształcona w spółkę kapitałową Basta Hurt Sp. z o.o. i rozpoczęła wyłącznie hurtową działalność.

Nieprzerwanie budujemy dla naszych klientów program profesjonalnych narzędzi ręcznych oraz akcesoriów, oferując zarówno produkty wytwarzane przez znanych producentów jak i pod własnymi markami Traso oraz Montero.

Naszym celem jest oferowanie produktów jak najwyższej jakości w korzystnej cenie. Działania te wspieramy profesjonalnym serwisem sprzedażowym oraz aktywnością marketingową.